از دیدگاه بنیان گذار حکیم انقلاب اسلامی هنری ارزش دارد که جهت گیری آن در راستای پیشرفت جامعه به سمت تعهد باشد همه کسانی که درراستای هنر اسلامی تلاش میکنند این جمله را از امام راحل به یاد دارند که آن پیر فرزانه فرمودند: 

"هنر عبارت است از دمیدن روح تعهد در انسانها"

حال سوال این است که با برخی از حرکتها چگونه روح تعهد در انسانها دمیده خواهد شد آیا با تشکیل گروه هایی از موسیقی که هیچ گونه تعهدی در حرکتهای آنها به اسلام و آرمانهای بلند انقلابی دیده نمیشود میتوان روح تعهد را در انسانها دمید . آیا با بر پا نمودن محافلی که رنگ شهوت از در و دیوار آن میبارد میتوان جوان متعهد تربیت نمود آیا این هنر همان هنریست که روح تعهد را در انسانها میدمد ؟

آنچه مسلم است با ترویج فساد در قالب گروه های هنری نمیتوان جامعه را به حتی اصول انسانی و نه الهی متعهد نمود، جامعه ای که اساس هنر با فساد و بی بندباری دچار شود پس از مدتی مرزهای انسانیت را هم خواهد شکست و روح مادی گری بر آن حاکم خواهد شد و آنگاه است خدا فراموش می شود و در نهایت جامعه در گرداب فساد و فحشا گرفتار می شود.
برای باور این مسئله کافیست سری به گروه های متال و راک و ... بزنید گرو هایی که نوع موسیقیشان در ابتدا صدای اعتراض جامعه فقیر اروپا بود اما پس از مدتی نه تنها از آرمان اعتراضی خود دست برداشتند که برای تهیه مواد مخدر و مشروب خود مجبور به حمایت حیوان گونه از سردمداران غربی خود گردیدند.
آنها که از نکبت فقر مینالیدند به منجلابی افتادند که روی سن اجرا به کثیف ترین کارها مثل خوردن خون و... تن دادند.

در ادامه برنامه های خلاف انتظاری که از گروه های مجاز موسیقی و تئاتر در داخل کشور اجرا میشود اخیرا شاهد اجرای کنسرتی از گروه هایی بودیم که در آن علاوه بر ظهور صحنه های خلاف اخلاق از حریمهای شرع و دین نیز گذشتند، تک خوانی زن به اسم هم خوانی که به فتوای فقهای عظیم الشان حرام قطعیست و یا اوضاع نامناسب پوشش زنان در مقابل انظار مردان نامحرم از جمله پرده دریهای صورت گرفته در این کنسرت به شمار میرود .

آیا مگر ما در یک کشور اسلامی که هزاران شهید آن را بوجود آوردند زندگی نمی کنیم که اینگونه کنسرت های خلاف موازین شرعی به راحتی مجوز کار و اجرا می گیرند، درصورتی که بچه های مذهبی و هیئتی برای زدن چادر در خیابان و گرفتن عزاداری برای ابا عبدالله الحسین (علیه السلام)، مجوزی به آنها داده نمی شود، و حتی به آنها با بی احترامی برخورد می شود.

اما آن نکته ای که شاید اهمیت آن کمتر از این پرده دریها نباشد این است که در ایامی که امت اسلامی در حال مبارزه با مستکبران جهان هستند و در همسایگی ما شیعیان مظلوم بحرین را قتل عام میکنند، و کودکان و زنان بیگناه توسط حکومت کثیف آل سعود و آل خلیفه به قتل می رسند، کمتر گروهی از این گروههای موسیقی است که آلبومی را در این خصوص عرضه نموده باشند در حالی که برای مسائلی همچون ولنتاین و ... در بسیاری از موارد آلبومهای متعددی به بازار عرضه شده است .


برای دیدن بقیه تصاویر و خبر کامل این مطلب به لینک زیر مراجعه فرمایید

تصاویر کنسرت 


برگرفته شده از خبرگزاری پایگاه 598
وبلاگ زنان/zanan.mihanblog.com
طبقه بندی: حجاب،  سخن آزاد،  اخبار بانوان،  بانوان نمونه،  دختر ایرانی،  احکام بانوان،  زن در اسلام،  زنان و خانواده،  زنان و اجتماع،  سوالات و شبهات،  گالری صوت،فیلم،تصویر، 
برچسب ها: هنر در فساد و فحشا، فساد و فحشا، عکس، هنر، هنر در فساد، زنان، zanan، حجاب، حجاب در موسیقی، موسیقی، گروه های متال و راک، متال و راک، تصاویر، کنسرت، آل سعود و آل خلیفه، آهنگ، بحرین، شیعیان مظلوم، شیعیان، کودکان و زنان، ولنتاین، پوشش زنان، موسیقی و تئاتر، شهوت، مردان نامحرم، زنان بیگناه، گروههای موسیقی، شیعیان مظلوم بحرین، شیعیان بحرین، فتوای فقهای عظیم الشان، حریمهای شرع و دین، سردمداران غربی، اعتراض جامعه، مواد مخدر و مشروب، گرداب فساد و فحشا، انقلاب اسلامی، هنر اسلامی، هنر عبارت است از دمیدن روح تعهد در انسانها، امام راحل، پیر فرزانه، تک خوانی زن به اسم هم خوانی، تک خوانی زن،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 فروردین 1390 توسط عمّار