روزگار دگرگون شده!

حق و ناحق جایش عوض شده!

معنای لغات بر اساس زورگویی در دنیا تعریف می شود!؟

مثلا کشتار چند صد هزار مسلمان میانماری به حق است ولی اعدام یک آدم جانی در کشور اسلامی مثل ایران ناحق است.

و یا کشته شدن بانوی محجبه مروه شربینی  در دادگاه آلمان، امری طبیعی بشمار می آید و همه مجامع حقوق بشر در موردش سکوت می کنند.

جالب آنجاست کسانی که به حکم آزادی بیان، در مورد کشته شدن بانوی محجبه مروه شربینی اعتراض کنند از طرف مراکز حقوق بشر در دنیا، مجرم و قانون شکن خوانده می شوند.

این دنیای دگرگون، تنها آزادی بیان و حق را در جایی می بیند که منافعش به خطر نیفتد اما زمانی که منافعش تهدید شود دیگر آزادی بیان معنا ندارد.

این جابه جایی حق و باطل به جایی رسید، که اکنون انسانی بزرگ و مهربان و پاک را، به سخره می گیرند، و هیچ یک از مدعیان حقوق بشر صدایشان در نمی آید در حالی که اینان همانهایی هستند که اگر کسی بر ضد اسراییل و هلوکاست حرف بزند، و یا کسی حجاب را پیشه کند، صدای انکر الاصواتشان گوش فلک را پر می کند.

 

 

حال این انسان بزرگ یعنی محمد بن عبدالله (صلی الله علیه و آله ) مانند همان 1400 سال پیش که بر سرش خاکروبه ریختند و سنگ بر دندانش زدند، باز هم در این روزگار دگرگون، با ساختن فیلمی موهن و سرتاسر دروغ، سنگی دیگر به سویش پرتاب کردند و قلب میلیونها مسلمان عاشق او را جریحه دار کردند.

هر مسلمانی، باید با غیرت خود، از پیامبر اسلام رحمت اللعالمین (صلی الله علیه و آله ) دفاع کند  و با صدای بلند فریاد بزند : لبیک یا رسول الله (صلی الله علیه و آله )طبقه بندی: مطالب دوستان،  حجاب،  مناسبتهای ویژه،  زنان و اهل بیت(علیهم السلام)، 
برچسب ها: توهین به پیامبر، داشتن حجاب نه!، توهین به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله ) آری، وبلاگ زنان، زنان، حجاب و عفاف،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 مهر 1391 توسط عمّار