إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَن تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ

((همانا كسانى كه دوست مى‏دارند كه زشتكارى در میان آنان كه ایمان آورده‏اند فاش و آشكار شود، آنها را در این جهان و آن جهان عذابى است دردناك و خدا مى‏داند و شما نمى‏دانید. )) نور /19


دست دادن آقای کارگردان با آنجلینا جولی بازیگر هالیوودی در گلدن کلوب
(آمریکا)


علاقه به اشاعه‏ى فحشا، گاهى‏ با زبان و قلم است و گاهى‏ با ایجاد مراكز فحشا و تشویق دیگران به گناه و قرار دادن امكانات گناه در اختیار آنان می باشد.

آیا آقای فرهادی بعد از دست دادن در برلین ، اشاعه فحشا نکرد؟
جالب تر از آن اینکه نه تنها این کار را بد ندانست بلکه که فرهادی در آمریکا هم دست به این کار زد و گویا از این کارش افتخار می کند؟
مگر اصغر آقا مسلمان نیست؟
فرض بگیریم او با نظام  اسلامی  ایران مشکل دارد، ولی مگر او تابع احکام الهی و آیات قرآن نمی باشد؟

برای مشخص شدن اینکه کار اصغر آقا یک عمل غیر اسلامی و اشاعه فحشا می باشد و عاقبت آن جهنمی بیش نیست، دو  حدیث در این زمینه براتون مینویسم:

امیرالمومنین علی (علیه السلام)  می‌فرمایند: «مجاهرة الله سبحانه بالمعاصی تعجل النقم : اگر كسی پرده دری كند و گناه علنی كند، خدا زود به او بلا می‌دهد (غررالحكم، ص‏100)

پیامبر(صلی الله علیه و آله): هر كه با زن نامحرمى دست بدهد, روز قیامت با غل و زنجیر به محشر آمده, دستور داده مى شود كه او را به جهنم ببرند. ( ثواب الأعمال, ص 283)


دست دادن آقای کارگردان با ایزابلا روسلینی هنرپیشه،مدل ایتالیایی(برلین)


آقای اصغر فرهادی، آیا کسب این جایزه ها این قدر ارزش دارد که عقاید خود و مردم کشورمان را زیر سوال ببریم؟؟؟؟؟

در آخر به اصغر آقا بگویم که افتخارت دنیا و اعمالی که انجام می دهیم اگر در راستای اسلام نباشد، نه تنها در آخرت ضرر می بینیم بلکه در همین دنیا هم ضرر و زیا ن فراوانی می بینیم.

نظر شما چیست؟؟؟؟؟؟؟؟ 

=======================
برگرفته از وبلاگ حجاب و عفاف

برچسب ها: اصغر آقا و عاقبت کارش...، جایزه گلدن کلوپ، اصغر فرهادی، جدایی نادر از سیمین، دست دادن اصغر فرهادی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 بهمن 1390 توسط عمّار